Do dyspozycji Gości Gospodarstwa Agroturystycznego „Zacisze” pozostawiamy pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe.  Osoby, decydujące się na pobyt w „Zaciszu” mogą liczyć na niezwykłą magię kulinarnych doznań, które pozwolą odkryć smaki Wielkopolski. Proponujemy także korzystanie z dodatkowych atrakcji, którymi dysponuje nasze Gospodarstwo – m.in. basenu, boiska do siatkówki plażowej, minigolfa.

Z potencjału, który wyróżnia Agroturystykę nad jeziorem skorzystają także i Ci, którzy preferują spokojną rekreacją, a w Wielkopolsce poszukują ciszy i kameralności. Bliskość lasu oraz możliwość oddania się licznym, pieszym wycieczkom sprosta ich turystycznym oczekiwaniom.

W ośrodku czekają na Państwa liczne urozmaicenia, wśród których wymienić należy m.in. saunę i jacuzzi. Oferujemy również odpoczywanie na terenie naszego wspaniale urządzonego ogrodu, wzbogaconego stawem, czy też korzystanie z chaty pod strzechą, chaty grillowej lub chaty z piecem chlebowym.

Dodatkowym atutem naszej oferty jest basen oraz bliskość lasu wraz ze ścieżkami spacerowymi. Posiadamy także , zwierzyniec który zachwyci zarówno najmłodszych, jak i najstarszych Gości naszego ośrodka. Znajdują się w nim m.in. kury, kuce, mangalice – węgierskie świnki .

Zakaz przyjazdu do ośrodka ze zwierzętami domowymi.

Rezerwacji pokoju można dokonać zarówno drogą elektroniczną (e-mail), jak i telefoniczną. Po jej akceptacji prosimy o uiszczenie zaliczki wpłaty w wysokości 30% całkowitych kosztów pobytu w naszym Gospodarstwie. Numer konta, na który należy dokonać wpłaty, odnajdą Państwo w zakładce „KONTAKT”. Zwracamy się również z gorącą prośbą o zapoznanie się z regulaminem Ośrodka „Zacisze”.

W przypadku jakichkolwiek pytań – pozostajemy do Państwa dyspozycji (agrozacisze@vp.pl)