ośrodek z lotu ptaka

Dla firm

Ośrodek Szkoleniowy Zacisze

Sukces Twojej firmy zależy od Twoich pracowników!

Na terenie ośrodka znajdują się 5 sal konferencyjnych na 30, 60, 100 i 130 osób. Jako nowoczesny Ośrodek Szkoleniowy pozostajemy gotowi do realizacji zadań związanych z przygotowaniem spotkań branżowych (konferencje, bankiety, szkolenia etc.).

Ze względu na doskonałe wyposażenie wszystkich sal konferencyjnych, możemy podjąć się również pomocy przy organizacji innych wydarzeń.

Zapewniamy niezapomniane wrażenia kulinarne, swoim Gościom oferujemy tradycyjną i charakterystyczną dla Wielkopolski kuchnię, wykorzystując produkty lokalne, pozyskiwane od miejscowych dostawców.

Oferujemy śniadania, obiady, obiadokolacje oraz kolacje. Nasi Klienci cenią sobie ciszę i spokój panujący w „Zaciszu”.

image/svg+xml profesjonalne nagłośnienie
image/svg+xml flipchart
image/svg+xml klimatyzacja
image/svg+xml szybki internet
image/svg+xml zaplecze gastronomiczne
image/svg+xml projektor
placeholder-image

Nowa sala konferencyjna

Przestrzeń dla biznesu w Zaciszu

W naszym ośrodku świadczymy najwyższej jakości usługi organizacji szkoleń i wynajmu sali konferencyjnej.

Z tego względu, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nasza najnowsza sala została wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny, m.in. światłowodowy internet WiFi, projektor, ekran, flipchart i profesjonalne nagłośnienie. Pomieszczenie jest wentylowane mechanicznie oraz klimatyzowane.

Sala o powierzchni 120 m2 w układzie teatralnym może pomieścić 100 osób.

placeholder-image

Konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne

Stwórz silny i zmotywowany zespół!

Zważając na charakter spotkania – dostosowujemy ustawienie stołów, pozwalając na taką organizację przestrzeni, która dla danego typu konferencji okaże się najkorzystniejsza. Każde z pomieszczeń zostało odpowiednio przygotowane do swojego zadania, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu swobodę korzystania z najnowocześniejszego sprzętu multimedialnego, m.in. rzutnika, ekranu, systemu nagłośnieniowego, flipchartów.

Tak stały dostęp do Internetu, jak również zlokalizowanie wszystkich czterech sal na parterze budynku ma wpływ na sprawną organizację spotkania.

placeholder-image

Znakomita lokalizacja

Nowoczesność i bliskość natury

Istotna okazuje się również możliwość zagwarantowania referentom noclegu oraz zapewniania im wielu atrakcji. Doskonałe usytuowanie naszego Ośrodka Szkoleniowego zaprasza do aktywnego poznawania okolicy oraz organizowania długich wycieczek rowerowych.

Jeżeli poszukują Państwo nowoczesnego Ośrodka Szkoleniowego w Wielkopolsce, który prócz komfortu i nowoczesnego wyposażenia sal jest w stanie zaoferować także bliskość natury – zapraszamy do kontaktu.

Galeria

Nowa sala konferencyjna!

Wyślij wiadomość

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Twoja wiadomość nie została dostarczona. Spróbuj ponownie.