ośrodek z lotu ptaka

Dla firm

Ośrodek Szkoleniowy Zacisze

Sukces Twojej firmy zależy od Twoich pracowników!

Na terenie ośrodka znajdują się 4 sale konferencyjne na 30, 60, 100 i 130 osób. Jako nowoczesny Ośrodek Szkoleniowy pozostajemy gotowi do realizacji zadań związanych z przygotowaniem spotkań branżowych (konferencje, bankiety, szkolenia etc.).

Ze względu na doskonałe wyposażenie wszystkich sal konferencyjnych, możemy podjąć się również pomocy przy organizacji innych wydarzeń.

Zapewniamy niezapomniane wrażenia kulinarne, swoim Gościom oferujemy tradycyjną i charakterystyczną dla Wielkopolski kuchnię, wykorzystując produkty lokalne, pozyskiwane od miejscowych dostawców.

Oferujemy śniadania, obiady, obiadokolacje oraz kolacje. Nasi Klienci cenią sobie ciszę i spokój panujący w „Zaciszu”.

image/svg+xml profesjonalne nagłośnienie
image/svg+xml flipchart
image/svg+xml klimatyzacja
image/svg+xml szybki internet
image/svg+xml zaplecze gastronomiczne
image/svg+xml projektor
sala konferencyjna

Konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne

Stwórz silny i zmotywowany zespół!

Zważając na charakter spotkania – dostosowujemy ustawienie stołów, pozwalając na taką organizację przestrzeni, która dla danego typu konferencji okaże się najkorzystniejsza. Każde z pomieszczeń zostało odpowiednio przygotowane do swojego zadania, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu swobodę korzystania z najnowocześniejszego sprzętu multimedialnego, m.in. rzutnika, ekranu, systemu nagłośnieniowego, flipchartów.

Tak stały dostęp do Internetu, jak również zlokalizowanie wszystkich czterech sal na parterze budynku ma wpływ na sprawną organizację spotkania.

ośrodek z lotu ptaka

Znakomita lokalizacja

Nowoczesność i bliskość natury

Istotna okazuje się również możliwość zagwarantowania referentom noclegu oraz zapewniania im wielu atrakcji. Doskonałe usytuowanie naszego Ośrodka Szkoleniowego zaprasza do aktywnego poznawania okolicy oraz organizowania długich wycieczek rowerowych.

Jeżeli poszukują Państwo nowoczesnego Ośrodka Szkoleniowego w Wielkopolsce, który prócz komfortu i nowoczesnego wyposażenia sal jest w stanie zaoferować także bliskość natury – zapraszamy do kontaktu.

Wyślij wiadomość

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Twoja wiadomość nie została dostarczona. Spróbuj ponownie.