Region, w którym znajduje się nasz Ośrodek Szkoleniowy, stwarza doskonałe warunki nie tylko do odpoczynku, ale również intensywnej pracy. Wspaniałe krajobrazy, malownicza okolica, możliwość oderwania się od codziennego szumu i gwaru ulic otwiera umysł na nowe pomysły i sprzyja utrzymaniu aktywności. Ponadto – pozwala połączyć przyjemne z pożytecznym i zaprasza na długie i owocne spacery w przerwach pomiędzy spotkaniami branżowymi. Jeżeli więc poszukują Państwo nowoczesnego Ośrodka Szkoleniowego w Wielkopolsce, który prócz komfortu i nowoczesnego wyposażenia sal jest w stanie zaoferować także bliskość natury – zapraszamy do kontaktu.

Konferencje przygotowywane na terenie naszego Gospodarstwa to spotkania organizowane zarówno dla kilkunastoosobowych zespołów, jak i dużych grup uczestników. Dysponujemy 3 salami, które są w stanie przyjąć odpowiednio: 30, 50 i 130 osób. Zważając na charakter spotkania – dostosowujemy ustawienie stołów, pozwalając na taką organizację przestrzeni, która dla danego typu konferencji okaże się najkorzystniejsza. Każde z pomieszczeń zostało odpowiednio przygotowane do swojego zadania, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu swobodę korzystania z najnowocześniejszego sprzętu multimedialnego, m.in.: rzutnika, ekranu, systemu nagłośnieniowego, flipchartów. Tak stały dostęp do Internetu, jak również zlokalizowanie wszystkich trzech sal na parterze budynku ma wpływ na sprawną organizację spotkania. Istotna okazuje się również możliwość zagwarantowania referentom noclegu oraz zapewniania im wielu atrakcji. Doskonałe usytuowanie naszego Ośrodka Szkoleniowego zaprasza do aktywnego poznawania okolicy oraz organizowania długich wycieczek rowerowych.

Ze względu na dodatkowe atuty, jak również doskonałe wyposażenie wszystkich sal konferencyjnych, możemy podjąć się również pomocy przy organizacji innych wydarzeń. W ten sposób firmowe eventy, imprezy integracyjne, kameralne spotkania biznesowe, szkolenia branżowe, jak i uroczystości rodzinne będą wspaniale przygotowanym przedsięwzięciem.W celu ustalenia szczegółów dotyczących organizacji – zapraszamy do kontaktu. Do Państwa dyspozycji pozostajemy zarówno pod naszym numerem telefonu (tel. 601 820 081), jak również w drodze kontaktu elektronicznego (agrozacisze@vp.pl).