Od wielu lat uczestniczymy w przygotowaniach i organizacji niezwykłych wyjazdów, które naszym najmłodszym Gościom pozwalają połączyć przyjemne z pożytecznym. Zielone szkoły są nie tylko wspaniałym czasem integracji z rówieśnikami i beztroskiej rozrywki. Jest to również czas zdobywania nowych, życiowych doświadczeń, dotyczących zarówno sposobu funkcjonowania w grupie, jak również i tych związanych z turystyczną wiedzą na temat Wielkopolski.

Organizacja czasu uczestników zielonej szkoły nie stanowi najmniejszego problemu. Niezależnie od aury pogodowej uczniowie uczestniczący w takim wyjeździe będą mogli oddawać się licznym atrakcjom przygotowanym przez nasz ośrodek. Zarówno basen, znajdujący się na powietrzu, dyspozycyjne boisko do piłki siatkowej, w pełni bezpieczny plac zabaw, jak również stoły do ping ponga – to tylko niektóre z form rozrywki oferowanych uczestnikom szkolnych wyjazdów integracyjnych. Bliskość lasu i ścieżek turystycznych zachęca do odbywania wspólnych spacerów. Istnieje również możliwość zorganizowania wycieczki rowerowej.

Ze względu na usytuowanie naszego ośrodka pobyt w nim dla wszystkich uczniów jest całkowicie bezpieczny. Naturalna barierę tworzą wysokie drzewa, którym zawdzięczamy również bardzo kameralny nastrój. Pobyt dzieci wiąże się także z ich zakwaterowaniem w doskonale wyposażonych, komfortowych i wygodnych pokojach – 2-, 3-, 4- i 5-osobowych. Wszystkie są pokojami wyposażonymi w samodzielny węzeł sanitarny. Posiłki w ramach zielonej szkoły przygotowywane są w stołówce naszego ośrodka.

Pozostając w pełni otwarci na Państwa propozycje oraz oczekiwania naszych najmłodszych Gości, proponujemy także inne atrakcje – m.in. zajęcia zumby, konkursy sportowe oraz paintball. Tego typu atrakcje wymagają jednak – ze względu na ich wcześniejsze przygotowanie – dokonania szczegółowych uzgodnień z naszym personelem.